O klubie

Trenerem i założycielem RACZADAM (win2win) jest Rafał Szlachta.  Sportami Walki zajmuje się od 1989 roku. Podczas tego okresu czasu ćwiczył różne sztuki i sporty  walki, m.in.: kung fu, won-hwa-do, ju jitsu, judo, karate, MUAYTHAI.

Rafał Szlachta o sobie:

"Muaythai uczę się w Tajlandii. Specjalnie podkreślam, iż uczę sie bo jest to proces bez końca. Podczas ponad 30 pobytów w Tajlandii ćwiczyłem w różnych obozach Muaythai porównując różne sposoby nauczania, wykonywania technik. Pierwsze państwowe uprawnienia instruktorskie zdobyłem w 1996r. i wtedy też rozpocząłem prowadzenie zajęć. Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie staram się łączyć wiedzę zdobytą w Tajlandii z teorią sportu. W 2001r ukończyłem pierwsze kursy sędziowskie i instruktorskie w Tajlandii (WMC, IFMA). W swojej szkole nauczam zarówno sportowego Muaythai jak i elementów tradycyjnego Muayboran. Celem mojej szkoły jest pomoc ćwiczącym w zdobywaniu lepszej sprawności, umiejętności walki, samoobrony (w szczególności dla kobiet i dzieci). Muaythai jako sztuka walki nierozerwalnie związana z historią i kulturą Tajlandii daje możliwość szerokiego rozwoju. W klubie praktykujemy tradycyjny rytuał Wai Kru, uczymy rytualnego "tańca" przed walką, organizujemy wieczorki "o Tajlandii", obozy sportowo - rekreacyjne i treningowe, seminaria, wewnętrzne zawody." 

O Mistrzu Amnacie... u którego uczę się Muayboran

MISTRZ generał AMNAT POKSRISRUK - uczy Rafała Szlachtę Muayboran - ur. 9 Maja 1959. ukończył CHULACHOMKLAO Royal Military Academy, Fuerungs Akademie Der Bundeswehr Humburg w Niemczech. Uczył się Muaythai od: Sangwien Buathong i Kowit Yongsiri w szkole podstawowej. Pobierał nauki Muaythai w CHULACHOMKLAO Royal Military Academy. Odmiany Chaiya Muaythai uczył się od Khet Sriyabhai, a po jego śmierci od córki Srithorn Tansombat. Odmiany Korat Muaythai uczył się od 1szego Lt. Bua Nilarcha zwanego Khru Bua Wat - Im. Także studiował on Muaythai odmiany Thaveesith od Khru Chaisawat Thienwiboon. Później studiował odmianę Utraradit Muaythai u swojego dziadka Khod at Ban Sila Art, Muang District, Utraradit. Szkolił on siły specialne różnych państw. Należy on do autorytetów Muaythai w Tajlandii i na całym świecie. Jest on twórcą programu szkoleniowego Muaythai dla tajskich szkół i uniwersytetów. Jego publikacje ukazują się we wielu znanych czasopismach branżowych. Aktualnie jego książka o Muaythai jest tłumaczona na język polski. W Polsce Muaythai mistrza Amnata propaguje Rafał Szlachta, który wielokrotnie wyjeżdzał do Tajlandii do szkoły mistrza, który przekazuje mu komplementarną wiedzę i darzy dużym zaufaniem. Koleny pobyt (luty 2004) zaowocował przekazaniem Rafałowi Szlachcie kompletnego programu nauczania szkoły mistrza Amnata. Także dostał on prawa do wydania polskiej wersji książki pisanej przez mistrza na bazie wieloletnich doświadczeń i studiowania sztuki Muaythai.